aek-logo

Hakkımızda

AEK-Anaokullari

İstanbul merkezli 2008 yılında çıktığımız eğitim yolcuğumuzu ve akademik alanda elde ettiğimiz başarılarımızı, eğitim temelde başlar düşüncesi ile Okul Öncesi Eğitim kademesine taşıyoruz.

Kampüslerimizin fiziki koşulları ve eğitim modelimiz ile yenilikçi bir eğitim kurumuyuz.​

Yılların tecrübesi ile anne & baba bakış açımızı harmanladığımız anaokullarımızda, çocuklarımızın etkileşimde olduğu her alan özenle planlanmıştır.

Çocuklar, önce çocuk olmalı diyoruz ve oyun odaklı atölye bazında alternatif eğitim sistemimiz ile sizlerleyiz.

Her çocuk özeldir ve her çocuğun kendini özgürce ifade edebilmek için ihtiyaç duyduğu alanlar farklıdır. Eğitim sistemimiz ile çocuklarımızın ihtiyaçlarına yönelik gelişim alanlarını desteklemekteyiz. Çocukların gelişimlerini takip ederek ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkartmayı hedefliyoruz.

Her Gün Hayatları Değiştiriyoruz

Etiam scelerisque nec elit ac efficitur. Duis vestibulum magna sit amet ante gravida malesuada. Nunc gravida dui scelerisque libero venenatis hendrerit vestibulum euismod, lacus.

Ali Veli - CEO

Referansımız Velilerimiz

Özel AEK Okullarının tecrübeli öğretmenlerine teslim ettiğim çocuğum, çok mutlu, eğitimlerinden çok memnunum. İyiki varsınız, başarılarınızın devamını dilerim.

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle AEK Anaokullarının tecrübeli öğretmenlerine teslim ettiğim çocuğum, çok mutlu, eğitimlerinden çok memnunum. İyiki varsınız, başarılarınızın devamını dilerim.

AEK--etkinlik

Eğlenceli Dersler İçin Rezervasyon Yaptırın

0 K+

Kayıtlı Öğrenciler

0 +

Uzman Öğretmenler

0 +

Kazanılan Ödüller

0 +

Yıllık tecrübe